Bibelskole med lovsang

Gå 1. åretGå 2. året

Bibelskole med lovsang

På jakt etter en bibelskole med lovsang? Vi starter hver dag med Morgensamling fra 08.30-09.55. Denne tiden får best score på alle evalueringer fra elevene. Fantastisk start på dagen med lovsang, tilbedelse i Hans nærvær!

Bibelskolen i Trondheim er en del av menigheten Betel Trondheim, som har et aktivt lovsangsmiljø som du kan bli en del av. Er du glad i å synge eller spille vil du får mange muligheter til å bidra om du velger en bibelskole med lovsang.

Elevene sier

Du er skapt til en relasjon med Jesus. Bibelskole er å lære å kjenne Gud gjennom å studere Bibelen, søke Hans nærvær og studere hva Gud sier om deg og til deg! Han ønsker gjennom deg, å formidle sin uendelige kjærlighet og kraft til andre mennesker. Velkommen til et eller to år på bibelskole med lovsang – vi venter på deg!

– Heidi, Rektor